VOLKSWAGEN EN YENİLİKÇİ MARKA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Volkswagen, ödül almaya doymuyor. Plus X Award tarafından “En Yenilikçi Marka” ödülünü art arda üçüncü kez alan Volkswagen, aynı organizasyonda “2018’in En İyi Otomobil Markası” ödülüne de layık görülmüştü.

Volkswagen bu yıl toplamda 26 ödül aldı.

Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen ödül töreninde Volkswagen Tasarım Bölümü Başkanı Klaus Bischoff’un liderliğindeki ekip Plus X Award tarafından “En Yenilikçi Marka” ödülüne layık görüldü. Volkswagen, daha önce de aynı organizasyon tarafından “2018’in En İyi Otomobil Markası” ödülüne de layık görülmüştü. Ayrıca farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap veren ürün gamıyla beğeni toplayan Volkswagen; Polo, T-Roc, Touareg, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION modelleriyle de kendi kategorilerinde yılın ürünü ödüllerine layık görüldü. Bu yıl organizasyonda toplamda 26 ödül alarak alan Volkswagen, böylece otomobil üreticileri kategorisinde de “2018’in En İyi Otomobil Markası” ünvanını kazandı.

Bischoff, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Sürdürülebilir tasarım, fonksiyonellik ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan jüri tarafından bir kez daha En Yenilikçi Marka seçilmek, geleceğe dönük markamız için büyük bir gurur kaynağı” şeklinde konuştu.