Citroen C4 Picasso 2017 Satışta!

Kompakt MPV sınıfında ülkemizde en çok tercih edilen araçlardan olan Citroen c4 Picasso ve Grand c4 Picasso satışa sunuldu…
Yenilikçi teknolojik donanımlarıyla ön plana çıkan C4 Picasso serisinde 120 beygirlik (1600cc) bluehdi dizel motor ve tam otomatik şanzıman sunuluyor. 100 g/km karbondioksit salım değeriyle çevreci özelliğini göz önüne süren 1.6 litrelik dizel motor 300 nm tork üretiyor ve 100kmdeki yakıt tüketimi 3,8 litreye kadar düşebiliyor.

2017-citroen-grand-c4-picasso-7

Yeni modelde geliştirilen Hız Limit Panolarını Okuma özelliği aktif cruise control ile entegre çalışabiliyor bunun yanı sıra c4 picassoda sürücü yorgunluk uyarı sistemi, kendiliğinden kararan Elektrom iç dikiz aynası,  Hız Limit Panolarını Okuma özelliği, aktif Şerit ihlal Uyarı Sistemi, Akıllı Far  gibi bir çok donanım kullanıcıların deneyimine sunuluyor.

özel servis yedek parça citroen c4

Ülkemizde Servis ve Yedek Parça konusunda herhangi bir sorun yaşatmayan markanın yeni aracı geniş iç hacmi ve yüksek taşıma alanıyla(645 ve 706 litre ) geniş aileler için biçilmiş kaftan.

Lapis Mavi, Kum Beji ve Çelik Gri gibi renk seçenekleri de bulunan karizmatik aile aracı 108.650 TL’den itibaren başlayan fiyatlarla satışta

Thomas Brémond @ Dream On Productions

Thomas Brémond @ Dream On Productions